Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Силові тренажери

Щоб ефективно, комфортно та безпечно тренувати м'язи у домашніх умовах, слід купити силові тренажери у нашому інтернет-магазині з доставкою. Ми пропонуємо декілька видів лавок для тренувань, щоб кожний клієнт мав змогу обрати те, що йому потрібно.
Асортимент DQ
У нас представлені лавки для тренувань як з цільними, так і з роздільними спинкою та сидінням, положення яких можна легко регулювати власноруч. Спинка фіксується у декількох положеннях, серед яких є кут у 90 градусів. Максимальне навантаження може складати від 100 до 300 кг, що надає змогу тренуватися з гантелями та штангою.

Магазин DQ пропонує силові тренажери за ціною, яка влаштує будь-яких клієнтів. Все обладнання виготовлено з якісного сталевого профілю, вкритого порошковою фарбою, що перешкоджає корозії та появі неприємного «металевого» запаху. М'які деталі заповнені піною. Ніжки мають прокладки, які протистоять ковзанню тренажера та пошкодженню напільного покриття. Деякі силові тренажери додатково оснащені еспандерами, тримачами, партами Скотта, пристосуваннями для фіксації ніг та іншим обладнанням.

Немає товарів

Вгору
,
-